Home  /  Over ons  /  Expeditie

Expeditie

Expeditie bestrating

De expeditie bestrating is bereikbaar op ma-vr van 08:00-12:30 en van 13:00-16:45 uur.

Om de wachttijd bij het afhalen van materiaal zoveel mogelijk te beperken verzoeken wij u om uw bestellingen tijdig per mail aan ons door te geven. Het mailadres van de expeditie is expeditie@noppertbeton.nl

Ook kunt u gebruik maken van het directe doorkiesnummer van de expeditie, t.w. 0511-480110.

Afhaaltijden: 07:00-12:30 - 13:00-16:00 uur

Joukje Procee
Expeditie
procee@noppertbeton.nl

 

Ineke Pronk
Expeditie
pronk@noppertbeton.nl

 

Wieke Kooij
Verkoop binnendienst
kooij@noppertbeton.nl

 

Anne Bergsma
Expeditie

 

EXPEDITIE PREFAB

Afhaaltijden: 07:15-12:30 - 13:00-16:00 uur

Voor het afroepen van Prefab materiaal kunt u contact opnemen met:

Lieuwe Bekkema
Expeditie
06-82059351
bekkema@noppertbeton.nl

 

EXPEDITIE BETONMORTEL

Voor het afroepen van betonmortel kunt u contact opnemen met:

Pieter Norbruis
Expeditie
0511 480102
norbruis@noppertbeton.nl

 

EXPEDITIE VESTIGING GRONINGEN

Afhaaltijden: 07:00-12:30 - 13:00-16:00 uur

Om de wachttijd bij het afhalen van materiaal zoveel mogelijk te beperken verzoeken wij u om uw bestellingen tijdig per mail aan ons door te geven. Het mailadres van de expeditie van de vestiging in Groningen is expeditiegroningen@noppertbeton.nl

Melissa Kuiper-Kort
Expeditie
050-5757222
kuiper@noppertbeton.nl

 

Om u zo goed én veilig mogelijk van dienst te zijn verzoeken wij u bij het afhalen van materiaal aan onderstaande regels te voldoen:

Aanhangwagens (deze worden meestal geladen):

  • aanhangwagens mogen alleen voor het kantoor worden geladen;
  • indien er toch op het terrein moet worden geladen dan de aanwijzingen van de terreinmeester opvolgen;
  • de belading mag het maximaal toegestane laadgewicht niet overtreffen;
  • in twijfelgevallen beslist de heftruckchauffeur;
  • de lading moet, voordat het terrein wordt verlaten, zodanig gezekerd zijn dat deze onderweg niet kan worden verloren.

Vrachtauto's (laden zelf):

  • de snelheid op het terrein is maximaal 15 km/uur;
  • dragen van veiligheidsschoenen en reflecterende kleding is verplicht;
  • laden op de plaats die door de terreinmeester is aangegeven;
  • bijrijders, passagiers of kinderen hebben geen toegang tot het terrein.

Verder geldt:

  • het betreden van het terrein is te allen tijden op eigen risico.
Noppert Beton
Vestiging Burgum
Postbus 34
9250 AA  Burgum
0511 - 48 01 00
info@noppertbeton.nl
Vestiging Groningen
Jeverweg 8
9723 JE  Groningen
050 - 575 72 22 050 - 575 72 22
info@noppertbeton.nl