Home  /  Over ons  /  Verkoop

Verkoop

Noppert Beton B.V. beschikt over vestigingen in Burgum en Groningen.

Verkoopafdeling bestrating

De verkoopafdeling bestrating is bereikbaar op ma-vr van 08:00-12:30 en van 13:00-16:45 uur. Het directe doorkiesnummer van de verkoopafdeling bestrating is: 0511-480106.

De binnendienstmedewerkers zijn:

Peter Rinsma
Verkoop binnendienst
rinsma@noppertbeton.nl

 

Pieter van der Veen
Verkoop binnendienst
pvanderveen@noppertbeton.nl

 

Sander Meijer
Verkoop binnendienst
meijer@noppertbeton.nl

 

Wieke Kooij
Verkoop binnendienst
kooij@noppertbeton.nl

 

De buitendienstmedewerkers zijn:

Dick van der Meer
Verkoop buitendienst
06-53489791
dvandermeer@noppertbeton.nl

 

Harry de Groot
Verkoop buitendienst
06-13060511
degroot@noppertbeton.nl

 

Martijn Willegers
Verkoop buitendienst
06-51758979
willegers@noppertbeton.nl

 

De verkoopleiding bestaat uit:

Renso Vellema
Verkoop leiding
06-53489965
vellema@noppertbeton.nl

 

Verkoopafdeling Prefab

De afdeling prefab is bereikbaar op ma-vr van 08:00-12:30 en van 13:00-16:45 uur.

Rainier van der Ploeg
Vertegenwoordiger
06-51698044
rvanderploeg@noppertbeton.nl

 

Hein Beihuisen
Werkvoorbereider
0511 480117
beihuisen@noppertbeton.nl

 

Mark van Akker
Calculator
0511 480116
vanakker@noppertbeton.nl

 

Verkoopafdeling Betonmortel

De verkoopafdeling betonmortel is bereikbaar op ma-vr van 08:00-12:30 en van 13:00-16:45 uur. Het directe doorkiesnummer van de verkoopafdeling betonmortel is: 0511-480106.

Peter Rinsma
Verkoop binnendienst
rinsma@noppertbeton.nl

 

Pieter van der Veen
Verkoop binnendienst
pvanderveen@noppertbeton.nl

 

Sander Meijer
Verkoop binnendienst
meijer@noppertbeton.nl

 

Voor het afroepen van betonmortel kunt u contact opnemen met:

Pieter Norbruis
Expeditie
0511 480102
norbruis@noppertbeton.nl

 

Verkoopafdeling vestiging Groningen

De vestiging in Groningen is bereikbaar op ma-vr van 08:00-16:30 uur via telefoonnummer 050-5757222.

Frits Barkhuis
Vestigingsleider
barkhuis@noppertbeton.nl

 

Bert Spijk
Vertegenwoordiger
06-55808187
spijk@noppertbeton.nl

 

Melissa Kuiper-Kort
Expeditie
050-5757222
kuiper@noppertbeton.nl

 
Noppert Beton
Vestiging Burgum
Postbus 34
9250 AA  Burgum
0511 - 48 01 00
info@noppertbeton.nl
Vestiging Groningen
Jeverweg 8
9723 JE  Groningen
050 - 575 72 22 050 - 575 72 22
info@noppertbeton.nl